Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

sadean

Membru Incepator
Membru Incepator
O DAU CU 300 LEI POZE AICI https://picasaweb.google.com/107603975811360044573/August272011# PARTEA DIN SPATE ESTE DEMONTATA SI NU STIU SA O MONTEZ.

Vezi profilul utilizatorului
Excite BookmarksDiggRedditDel.icio.usGoogleLiveSlashdotNetscapeTechnoratiStumbleUponNewsvineFurlYahooSmarking

Mesaj la data de Vin Sept 02, 2011 2:22 pm Scris de poparadu

salut...ai dat-o ?daca nu..cam ce distanta ar fi de la pamant la cadru (partea superioara a sa) ?..si ce marime are cadrul ?...incerc sa-mi dau seama daca mi s-ar potrivi..eu am 1.70 m. multumesc

Mesaj la data de Dum Sept 04, 2011 8:01 pm Scris de sadean

eu am 1.82 si am sa-ua ridicata destul de mult o las cu 250 lei nu stiu sa montez partea din spate(roata schimbator spate) si la camere cred ca terbuie schimbat ventilu deoarece o umflu si se desumfla instant.250 lei ultimu pret stau in mangalia iti dau si manusi bidoane echipament pompa.ghidolina si cauciucu spate sunt noi.

Mesaj la data de Lun Sept 05, 2011 9:43 am Scris de poparadu

Salut..vad ca esti online...daca ai un id de messenger am putea discuta mai pe'ndelete...intrebam de inaltimea cadrului ca sa nu m-asez cu ouale pe cadru la un semafor sau daca sunt nevoit sa ma dau repede jos de pe ea....o alta intrebare la tine ar fi daca poti s-o trimiti si in tara pentru ca eu nu locuiesc in apropierea ta....dar poate vb mai multe pe messenger si am putea gasi o cale de mijloc

Mesaj la data de Lun Sept 05, 2011 11:24 am Scris de sadean

id: bike_david si vorbim acolo

Mesaj la data de Lun Sept 05, 2011 4:30 pm Scris de sadean

ultimul pret 250 lei si ofer si echipament pantaloni si tricouri pompa bidoane manusi !!!!!!!!!!

Mesaj la data de Mar Ian 10, 2012 3:57 pm Scris de Empire

Mai e valabil?

Mesaj Astazi la 1:09 am Scris de Continut sponsorizat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

creeaza un forum | © PunBB | Forum gratuit de suport | Contact | Semnaleaza un abuz | Blog gratuit