Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Mergi la pagina : Inapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 5 din 40]

Re: Ture in Weekend la data de Sam Iul 04, 2009 6:59 pm101

Felipe

Forum Legend
Forum Legend
Pai hai sa ne hotaram odata ...

Vezi profilul utilizatorului

Re: Ture in Weekend la data de Sam Iul 04, 2009 7:21 pm102

LiveForCycling

Administrator
Administrator
eu o sa ies seara prin oras , ca e gol ... mergeam dar nu pot sa pedalez bine si ma chinui pana acolo

Vezi profilul utilizatorului http://www.constantacyclingteam.tk

Re: Ture in Weekend la data de Sam Iul 04, 2009 7:32 pm103

Alien_X

Coleg de Suferinta
Coleg de Suferinta
Ramane la ora 9..sa va intalniti voi la iesire din cta la vapor si ma ridicati si pe mine de pe drum din ovidiu statia de la biserica la 9:15-20 am?!..ramane asa?..traseu Cuza-Voda...(sa ia cineva macar o camera)....facem nazarcea-castelu-cuza-kogalni-ov-cta!

P.s -am rectificat!!...AM

Ultima editare efectuata de catre Alien_X in Sam Iul 04, 2009 7:44 pm, editata de 1 ori

Re: Ture in Weekend la data de Sam Iul 04, 2009 7:40 pm104

Felipe

Forum Legend
Forum Legend
Alien_X a scris:.... ma ridicati si pe mine de pe drum din ovidiu statia de la biserica la 9:15-20 pm?!..

Cred ca ai vrut sa zici a.m.!? OK, maine la 9.00 la vaporasul de la iesirea spre Ovidiu, pe cine mai contam?

Re: Ture in Weekend la data de Sam Iul 04, 2009 8:17 pm105

Cristizotti

Forum Legend
Forum Legend
Ok. Vin si eu. Bogdan, o sa trec pe la tine sa iau camerele

Re: Ture in Weekend la data de Sam Iul 04, 2009 9:18 pm106

LiveForCycling

Administrator
Administrator
... treci pe la mine

Re: Ture in Weekend la data de Dum Iul 05, 2009 11:03 am107

Felipe

Forum Legend
Forum Legend
Parcurs astazi traseul Constanta - Ovidiu - M.K. - Cuza Voda - Periferia Medigidiei - Castelu - Poarta Alba - Nazarcea - Ovidiu - Constanta, aproximativ 90km. Vand puternic (mai tot timpul din fata), trafic intens mai ales pe drumurile "europene" si asfalt destul de rau pe cele judetene, dar nimic nu e prea mult daca iti petreci o dimineata de vara, facand miscare in aer liber.
Cei dupa care am incercat sa ma tin (si partial chiar am reusit) au fost Alien - Ionut si CristiD. Pana saptamana viitoare numai bine tuturor si insanatosire grabnica lui Bogdan.

Re: Ture in Weekend la data de Dum Iul 05, 2009 11:30 am108

LiveForCycling

Administrator
Administrator
Multumesc , sa vad pana Marti cum se mai prezinta bratul ... poate facem ceva

Re: Ture in Weekend la data de Dum Iul 05, 2009 4:58 pm109

Felipe

Forum Legend
Forum Legend
Din pacate saptamana asta am de lucru pe acasa (mortare, zugraveli, schele, curatenie) si nu stiu daca vine cineva sa mi le faca, asa ca o sa fac alte sporturi pana la Velotur Crying or Very sad.

Re: Ture in Weekend la data de Dum Iul 05, 2009 8:08 pm110

Aricel

Super Member
Super Member
eu cu Andrei (un_greu) am facut o tura mai lunga in dupa amiaza asta Constanta-Negru Voda-Mangalia-Constanta aproximativ 140 km.

Re: Ture in Weekend la data de Dum Iul 05, 2009 8:40 pm111

rodika.joli

Membru Special
Membru Special
poze? nu ati facut?

Re: Ture in Weekend la data de Lun Iul 06, 2009 8:42 am112

Aricel

Super Member
Super Member
azi iese cineva?

Re: Ture in Weekend la data de Lun Iul 06, 2009 9:47 am113

LiveForCycling

Administrator
Administrator
Eu iau pauza 2 sapt. , probleme "tehnice" ... nici la Velotur nu stiu daca pot sa vin ... am fost la doctor vroia sa imi bage mana in ghips 1 luna ... Very Happy ... i-am spus over my dead body

Re: Ture in Weekend la data de Lun Iul 06, 2009 2:32 pm114

Alien_X

Coleg de Suferinta
Coleg de Suferinta
Man , stai linistit acasa , lasa Velo ca suntem tineri si le facem noi pe toate...Sa te faci bine asta conteaza..pai...!

Re: Ture in Weekend la data de Mar Iul 07, 2009 6:33 am115

Cristizotti

Forum Legend
Forum Legend
Trageti tare baieti. Acum avem sansa sa-l facem pe admin. Cand o sa revina pe sosele nu va mai fi ce-a fost Evil or Very Mad . O sa fie ca Lance dupa revenire...

Re: Ture in Weekend la data de Mar Iul 07, 2009 9:02 am116

LiveForCycling

Administrator
Administrator
... slabe sperante ... ai auzit de bike trainer ? , gandestete ca incepeam sa fiu obosit dupa sapt. asta de relax revin cu forte noi ... am fost azi la doctor si mi-a facut 2 injectii in cot sa se vindece mai repede . O sa il vedeti voi pe Lance cum ajunge in galben .
Poate mai vad si eu pe altcineva la trena dupa revenire ... astept sa ma omorati pe catarari

Re: Ture in Weekend la data de Mar Iul 07, 2009 3:54 pm117

Felipe

Forum Legend
Forum Legend
N-am vazut eu bine sau Lance de Constanta venea singur dinspre Mangalia azi dimineata pe la 08.30 ... :-? ?

Re: Ture in Weekend la data de Mar Iul 07, 2009 4:19 pm118

LiveForCycling

Administrator
Administrator
Am facut o proba sa vad cum ma simt dupa injectii , am tras un Eforie cu 34 AVS ... mai fratilor dar nici o miscare nu pot sa fac ca ma observa unu ... sunt in recuperare DND . Am plecat dimineata ca am un bandaj la mana si daca este cald transpir ca draq .

Re: Ture in Weekend la data de Mar Iul 07, 2009 5:20 pm119

Felipe

Forum Legend
Forum Legend
Deci esti in repaos dar tragi cu 34AVS bandajat la brat????? Cred ca pana si Alex2Fast4U te invidiaza.
Eu zic sa incerci sa iesi noaptea sa scapi de paparazzi, ca altfel ..... deh, celebritatea costa What a Face.

Re: Ture in Weekend la data de Mar Iul 07, 2009 8:24 pm120

Cristizotti

Forum Legend
Forum Legend
Nu frate. A fost la sanatoriu la Eforie. Se duce la namol. Da chiar asa Bogdane cu noaptea-n cap. Numai bolnav nu esti tu...Aha..Asa deci... Te dai bolnav, aa? Hai, lasa vrajeala si spune unde mergem joi Wink

Re: Ture in Weekend la data de Mier Iul 08, 2009 3:45 am121

LiveForCycling

Administrator
Administrator
Nu pot sa merg distanta mare inca , incepe sa ma doara dupa vreo 40km ... din cauza asta am si iesit (sa mai testez problema) ... crezi ca eu nu vreau sa ies la ture .

Ce e mare AVS 34 pe cativa km ? ... dimineata mergi de placere ... racoare iar ieri nici nu a suflat vantu.

Nu ai vazut Filip ? aveam tubu de Urgofroid la mine ... just in case

Apropo baieti , am achizitionat o pompa BBB de la triton care baga 11atm

... cine are nevoie de presiune in gume ... da un SMS inainte si stabilim. Am mai cumparat si un lubrifiant (parca imi era mila sa pun toate c292turile pe lant)

Cat despre tura pentru joi ... care vrea sa mearga prin Mamaia seara pe la 20 ... pe nocturna ... racoare ... mai tragem si un suculet .

Re: Ture in Weekend la data de Mier Iul 08, 2009 5:26 am122

Cristizotti

Forum Legend
Forum Legend
Cat costa pompa si lubrifiantul? O sa vin si eu poate maine seara inainte de Mamaia sa-i fac o proba.

Re: Ture in Weekend la data de Mier Iul 08, 2009 6:30 am123

LiveForCycling

Administrator
Administrator
Treci pe la mine si plecam impreuna spre Mamaia ... sa inteleg

Pompa 50ron , lubrifiantul 24ron

Re: Ture in Weekend la data de Mier Iul 08, 2009 6:49 am124

totty86steaua

Super Member
Super Member
In sfarsit gasesc si eu lubrifiant de care vroiam , ca pana acum nici
cele de pe net nu ma multumeau , trageam de al de vreo 2 ani cate
putin cate putin ca sa nu se termine ca nu mai gaseam altul la fel de
bun What a Face

Re: Ture in Weekend la data de Mier Iul 08, 2009 7:02 am125

LiveForCycling

Administrator
Administrator
Ai aici link-ul : Spray KorrosionsScutz BRUNOX IX50 http://www.brunox.com/
are 400ml ... destul de mult zic eu

Re: Ture in Weekend la data de Mier Iul 08, 2009 7:44 am126

totty86steaua

Super Member
Super Member
Da e bunicel , oricum cu mult mai bun decat uleiul dat de la Petrisor care atrage murdaria ca un magnet , faci o tura si ai lantul plin de nisip si pietricele , cu toate ca pana acum nu prea ma incanta ca nu e numai pentru lantul de la bicicleta , asta pe care il am eu e facut numai pentru asa ceva dar nu mai gasesc ca el , oricum l-am luat din Italia si asta ma oftica .

Re: Ture in Weekend la data de Mier Iul 08, 2009 7:50 am127

LiveForCycling

Administrator
Administrator
Asta este anticoroziune si pentru mecanisme fine ... deci poate fi folosit in mai multe parti (eu zic ca este mai folositor asa) eu am pus ieri pe lant inainte sa plec si nu a atras nimic

Re: Ture in Weekend Astazi la 6:06 am128

Continut sponsorizat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 5 din 40]

Mergi la pagina : Inapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

creeaza un forum | © PunBB | Forum gratuit de suport | Contact | Semnaleaza un abuz | Blogratuit.ro