Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Miercuri 25.03.2009 (Constanta-Corbu) la data de Mier Mar 25, 2009 4:19 pm1

LiveForCycling

Administrator
Administrator
Astazi am facut o tura de aprox. 60km cu Veteranu , in drumul nostru am vizitat si noua pista ciclista cu dotari de nivel European (singura din acest judet).
... ne miram si noi

Re: Miercuri 25.03.2009 (Constanta-Corbu) la data de Mier Mar 25, 2009 7:35 pm2

veteranu

SuperModerator
SuperModerator
Daca vă întreabă cineva, să ştiţi că şi Constanţa are 4 km de pistă de biciclete !!! -nefolosită de aprox.40 de ani.

Vezi profilul utilizatorului

Re: Miercuri 25.03.2009 (Constanta-Corbu) la data de Mier Mar 25, 2009 7:48 pm3

Scorpionul

Lord of the Stuff
Lord of the Stuff
Fantastic, legendar chiar, avem piste de biciclete, las ca ne ajunge pista aia. Aaaa, si era sa uit, mai avem una. Spatziul dintre cele doua benzi de pe centrul soselei, la banda dubla dintre sensurile de mers Laughing .

Viteza conteaza !!! Daca mergi incet te inpotmolesti in fiecare obstacol, pierzi aderenta, aluneci, te claxoneaza masinile ... numa nasoale. Daca mergi tare ... treci peste orice, iar forta lui Coriolis te va ajuta Wink
Vezi profilul utilizatorului

Re: Miercuri 25.03.2009 (Constanta-Corbu) la data de Joi Mar 26, 2009 4:57 am4

LiveForCycling

Administrator
Administrator
aa!?! ce parere aveti de noile mele roti ... Fucrum Racing 5 Evolution , butuc pe campa , pinioane campa 13/26 (sa ma vedeti la deal cu 26 ala Laughing ... unde sunt pinioanele mele shimano 11/33... doamne o sa fie nasol) greutate 1.800 perechea . Si niste poze macar sa ma dau mare pana la capat Laughing

Continut sponsorizat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

creeaza un forum | © PunBB | Forum gratuit de suport | Contact | Semnaleaza un abuz | Creeaza-ti blogul tau gratuit