Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Scorpionul

Lord of the Stuff
Lord of the Stuff
Aceasta tura a fost realizata acu 2 zile, respectiv in data de 14.10.2010, adica de ziua mea Razz
Protagonisti: subsemnatul si LFC.
Avem si aici cateva filmari life:
Prima pana a lui Bogdan:

Daca Let's do it Romania in versiune Easy a fost facuta si nu reusisem decat sa curatam 10% din deseuri, acum prezentam o versiune de cartare deseuri pentru "Let's do it Romania" in varianta de dificultate Medie, undeva la iesire din Siminoc spre Constanta pe off road:

Iar aici avem o cartare gunoaie pentru un "Let's do it Romania" in versiune Super Hard undeva cu vreo 300m mai la SUD de Valul lui Traian:

Viteza conteaza !!! Daca mergi incet te inpotmolesti in fiecare obstacol, pierzi aderenta, aluneci, te claxoneaza masinile ... numa nasoale. Daca mergi tare ... treci peste orice, iar forta lui Coriolis te va ajuta Wink
Vezi profilul utilizatorului

jonnyman

Moderator
Moderator
ACOLO ESTE GROAPA DE GUNOI....nasol, inca mai exista asa ceva.

Scorpionul

Lord of the Stuff
Lord of the Stuff
Eu acuma, din cate stiu, groapa de gunoi in judetul Constanta este la Ovidiu. Acuma daca aia este intradevar groapa de gunoi, tocmai la Valul lui Traian, e destul de oribil Sad
Totusi, parerea mea este: ca nu e omologata, si nu respecta standardele de igiena Europene, deci nu cred ca are voie sa existe acolo. Eu nu as fi acordat Certificatul Ecologic de Calitate pentru groapa aia nici daca ma mituiai cu 1 milion de EURO, bani cash jos pe loc Mad . Sau as fi primit banii, caz in care ii investeam in disparitia acelei gropi, dupa care rupeam contractul. Deci:
- "Let's do it Romania" !!!
- Cu ce ?!!
- Cu D-zeu Inainte ! Smile)

Viteza conteaza !!! Daca mergi incet te inpotmolesti in fiecare obstacol, pierzi aderenta, aluneci, te claxoneaza masinile ... numa nasoale. Daca mergi tare ... treci peste orice, iar forta lui Coriolis te va ajuta Wink

LiveForCycling

Administrator
Administrator
Scorpion , poate vad si eu pozele alea pana de Sf Nicolae .

Scorpionul

Lord of the Stuff
Lord of the Stuff
LiveForCycling a scris:Scorpion , poate vad si eu pozele alea pana de Sf Nicolae .

Nu pana la Sf Nicolae, dar pana la Haloween iti garantez eu Wink

laurlook

Forum Legend
Forum Legend
Interesanta tura, poate daca se mai usuca si ne va permite vremea, o repetam in numar mai mare. Vad ca nu au lipsit penele, insa sarmele v-au creat probleme?

Continut sponsorizat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

creeaza un forum | © PunBB | Forum gratuit de suport | Contact | Semnaleaza un abuz | Creeaza un blog