Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

C-ta - Poiana - Nazarcea - Ovidiu - Hanul Piratilor - Mamaia la data de Mier Sept 22, 2010 8:25 pm1

Scorpionul

Lord of the Stuff
Lord of the Stuff
Azi am mers in formatia: subsemnatul, Bogdan si Pisicul (de la club) pe traseul din titlu. Am observat un lucru pozitiv, ca Pisicutul merge bine, si ca vrea sa mai vina la ture cu noi. E clar, s-a molipsit Wink
Cateva poze, desi nu sunt cristal (am avut ISO 1600 Embarassed ):
Din viteza se vedea clar ca aveam Parkinson:

Nici static nu au iesit aur:

Dar stiu un lucru ... a fost BESTIAL !!!

Si filmuletzul Wink :

Viteza conteaza !!! Daca mergi incet te inpotmolesti in fiecare obstacol, pierzi aderenta, aluneci, te claxoneaza masinile ... numa nasoale. Daca mergi tare ... treci peste orice, iar forta lui Coriolis te va ajuta Wink
Vezi profilul utilizatorului

LiveForCycling

Administrator
Administrator
Scorpion , de ce nu il dai pe automat si ai rezolvat problema ... te mai chinui cu ISO si alte treburi . Si chiar daca le faci tu , tot nu ai timp pe bicicleta sa il setezi bine ... deci automat tata .

Costel

Forum Legend
Forum Legend
Nu am inteles nimic din pozele Scorpionului!

Scorpionul

Lord of the Stuff
Lord of the Stuff
Nu face bine pe automat Sad

Viteza conteaza !!! Daca mergi incet te inpotmolesti in fiecare obstacol, pierzi aderenta, aluneci, te claxoneaza masinile ... numa nasoale. Daca mergi tare ... treci peste orice, iar forta lui Coriolis te va ajuta Wink

Continut sponsorizat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

creeaza un forum | © PunBB | Forum gratuit de suport | Contact | Semnaleaza un abuz | Creeaza un blog