Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Mergi la pagina : Inapoi  1, 2, 3

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 3 din 3]

Re: Cta - Poiana - Viile Murfatlar si retur la data de Sam Iul 31, 2010 9:44 am51

alex

Membru Veteran
Membru Veteran
Sa sti ca asta e...Telefonu e bun dar camera a fost naspa.

Vezi profilul utilizatorului http://alexdiablo.hi5.com

Re: Cta - Poiana - Viile Murfatlar si retur la data de Dum Aug 01, 2010 11:20 am52

Scorpionul

Lord of the Stuff
Lord of the Stuff
Ieri am facut o ieseala pe acest traseu, si am gasit "traseul corect", am avut si o cazatura plina de respect, a se vedea topicul "Cazaturi 2010"

Vezi profilul utilizatorului

Re: Cta - Poiana - Viile Murfatlar si retur la data de Mar Aug 03, 2010 4:14 pm53

whiskas_thedogg

Membru Avansat
Membru Avansat
Hellboy : fara costel s-au costica te rog, ca nu suport sa mi se zica asa Very Happy

Re: Cta - Poiana - Viile Murfatlar si retur la data de Mier Aug 11, 2010 9:36 pm54

Scorpionul

Lord of the Stuff
Lord of the Stuff
Uitasem sa pun pozele de pe o tura off road cu Mihai-Ct, in care am fost exact seara dinaintea diminetii de start a Turului cetatilor partea I :
Prezentarea concurentilor:

Incercarea trasarii liniei de Start (se pleaca din dreptul stalpului):

Pe locuri !

Fitzi gata !!

S ... UPS !!! Smile)

Pe drumul de sosire:

Sa nu zica lumea ca nu ne pregatisem si noi pentru turul cetatilor Very Happy
Acuma sincer chiar ar fi fain de un raliu pe acest traseu Wink

Viteza conteaza !!! Daca mergi incet te inpotmolesti in fiecare obstacol, pierzi aderenta, aluneci, te claxoneaza masinile ... numa nasoale. Daca mergi tare ... treci peste orice, iar forta lui Coriolis te va ajuta Wink

Re: Cta - Poiana - Viile Murfatlar si retur la data de Joi Aug 12, 2010 6:55 am55

Felipe

Forum Legend
Forum Legend
Mi se pare mie sau Mihai are cadru mtb de carbon??? In cazul unui raspuns afirmativ, presupun ca se vor ingrosa numarul participantilor la cursele private de profil, ceea ce nu poate fi decat foarte tare, frate!

Re: Cta - Poiana - Viile Murfatlar si retur la data de Joi Aug 12, 2010 7:04 am56

LiveForCycling

Administrator
Administrator
Are cadru de carbon , dar furca fixa (tot de carbon) nu il ajuta decat in cateva concursuri .

Continut sponsorizat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 3 din 3]

Mergi la pagina : Inapoi  1, 2, 3

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

creeaza un forum | © PunBB | Forum gratuit de suport | Contact | Semnaleaza un abuz | Creeaza-ti blogul tau gratuit