Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

LiveForCycling

Administrator
Administrator
Cine imi cunoaste pedalele Look de pe cursiera stie de spre ce vorbesc , cine nu stie , o sa pun poze maine .
Greutate undeva pe la 260gr perechea .

Pret : 60lei

eu trec pe SPD la toate bicicletele

Mesaj la data de Mier Mai 12, 2010 9:55 am Scris de Cristizotti

Rezerv eu pedalele daca se poate?
Mi se par mai misto fata de ce am eu acuma. Problema, Bogdane e ca saptamana asta e foarte aglomerata la mine: munca pana la 7 seara, vizita medicala, club, antrenamente, nu mai pot... Mad Saptamana viitoare sunt in concediu si o sa avem cu siguranta timp sa ne vedem.

Mesaj la data de Mier Mai 12, 2010 10:19 am Scris de Scorpionul

Si eu nu le pot lua confused , ca am mare nevoie la Turul Dobrogei, nu am pe ce naibi merge Mad , Bogdane vezi ca vin la tine Rolling Eyes

Mesaj la data de Mier Mai 12, 2010 10:28 am Scris de LiveForCycling

Dupa 10 apeluri , discutii pe messenger ... supra preturi ... rugaminti ... pedalele vor merge la Scorpionu (pentru 70lei) , mai mult din cauza ca mergea saracu pe alea de cacat si se facea de ras acolo .

Asa ca nu va suparati pe mine Smile

Mesaj la data de Mier Mai 12, 2010 3:01 pm Scris de Dany

ajutati-l pe saracul scorpion ca nu are pedaleeee..l-am vazut azi la poarta la tine Bogdane...se ruga de mama ta sa ii dea pedalele............sa aiba grija de ele.

Mesaj la data de Mier Mai 12, 2010 3:08 pm Scris de LiveForCycling

ahahahhaha Smile) . Chiar daca au fost altii in fata lui , Scorpionul avea cea mai mare nevoie de ele .

Sa le stapaneasca sanatos cheers

Mesaj la data de Joi Mai 13, 2010 10:08 am Scris de Scorpionul

Dany a scris:ajutati-l pe saracul scorpion ca nu are pedaleeee

Sarac se pare ca n-am fost Mad dar daca mai e valabila cinstea sa stii ca pot sa consum sticla de bere si in alte scopuri Evil or Very Mad

Mesaj Astazi la 6:05 am Scris de Continut sponsorizat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

Creati un forum | © PunBB | Forum gratuit de suport | Contact | Semnaleaza un abuz | Creeaza-ti propriul blog gratuit