Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Mergi la pagina : Inapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 6 din 6]

Scorpionul

Lord of the Stuff
Lord of the Stuff
Acest topic a fost deschis pentru a construi mai multi la un loc o comanda masiva pe BIKE 24, comanda in cadrul caruia, toti cei care doresc, sa poata avea acces la produse cicliste (piese de bicicleta, si acesorii) care au pretzuri de bun simtz; FARA a fi stanjeniti de costul mare de SHIPPING. Ca urmare fiecare isi poate pune ceva bani deoparte pana in Februarie, pe masura dorintelor fiecaruia de a avea, mai ales, consumabile de calitate la preturi de bazar pentru bicicletele noastre, dar si alte acesorii cum ar fi: echipamente originale, acesorii si lumini, rucsaci speciali de bicicleta (pt MTB), etc. etc. Va recomand sa ne strangem cat mai multi, si sa achizitionam cat mai multe piese in mod organizat, deoarece in acest fel "taxa pe prostie" va fi minima Wink ; neavand decat de beneficiat si nimik de pierdut ... numai de castigat. Am ales aceasta perioada de timp, pentru ca acum sunt lichidari de stocuri din sezoanele trecute, unde avem ocazia de a acapara piese de calitate ultra la pretz de chilipir Cool . Adresa siteului este:
Sosea:
http://www.bike24.com/1.php?content=12;navigation=1;promotion=7;menuid1=4;menuid2=0;pid=0;mid=0;pgc=0
MTB:
http://www.bike24.com/1.php?content=12;navigation=1;promotion=4;menuid1=2;menuid2=0;pid=0;mid=0;pgc=0
Echipamente:
http://www.bike24.com/1.php?content=12;navigation=1;promotion=1;menuid1=18;menuid2=0;pid=0;mid=0;pgc=0

P.S. Acestea fiind spuse sa curga dorintele ... \\m/

Ultima editare efectuata de catre Hellboy in Mier Dec 01, 2010 8:35 pm, editata de 3 ori

Vezi profilul utilizatorului
Excite BookmarksDiggRedditDel.icio.usGoogleLiveSlashdotNetscapeTechnoratiStumbleUponNewsvineFurlYahooSmarking

Mesaj la data de Vin Mar 11, 2011 2:43 pm Scris de micpitic

Pana la urma cum a ramas...comanda ?

Mesaj la data de Vin Mar 11, 2011 4:07 pm Scris de LiveForCycling

Eu ma retrag , vroiam sa imi mai cumpar un suport de Garmin , pana la urma a venit cu 2 suporti ... nu mai am nevoie .

Aveam nevoie de 2 gume , dar o sa le cumpar singur pe la inceputul lui Mai (ori poate ma mai combin cu cineva) , oricum daca le cumpar de acum nu rezist tentatiei si le pun pe roti ... asa ca ... mai bine .

Mesaj la data de Lun Mar 14, 2011 5:24 pm Scris de LiveForCycling

Asociatia Sportiva Constanta Cycling Team
COD DE INREGISTRARE FISCALA C.I.F.: 28153209
CONT EUR: RO36BRDE140SV95844801400

Cei care vor sa faca comanda acum , sa mearga singurei la banca si sa depuna suma totala a comenzii (nu puneti fix la euro cent ca e de caca) in contul de mai sus . Sa imi trimita pe mesaj privat linkul cu piesele pe care le vrea si de restul ma ocup eu .

PS : sa fie luat in calcul TVA-ul de 19% si transportul . (Se poate face o simulare pe site , sa vedeti mai bine)

Mesaj la data de Lun Mar 14, 2011 5:31 pm Scris de Cristizotti

Deci grabiti-va fratilor ca vreau sa dam comanda cat mai repede in zilele urmatoare.

Mesaj la data de Lun Mar 14, 2011 5:45 pm Scris de Cristizotti

Sa alimentati contul in Euro cu Euro pentru a nu mai depinde de cursul de schimb al bancii. Deci la suma totala se mai adauga 15 Euro (10 Eur transportul si 5 Eur taxele bancare), suma care se va imparti la cati vom fi. Hurry up

Mesaj la data de Mar Mar 15, 2011 9:44 am Scris de micpitic

15 coco aia nu sunt in total? Cati oameni stim ca vrem ? Ne impartim la 15 si stim exact cat avem fiecare de platit. Asa cand ma duc la banca stiu ca am de plata hapshpe coco + 3, 4, 7, 10 coco transport

Mesaj la data de Joi Mar 17, 2011 12:05 pm Scris de micpitic

Eu ma retrag din treaba asta.
Din pacate am gasit alt mod de a cheltui banii aia Sad

Mesaj la data de Mier Mar 23, 2011 1:04 pm Scris de ell_roby

Am depus banii ieri,puteti sa dati comanda!Very Happy

Mesaj la data de Mier Mar 23, 2011 1:23 pm Scris de Cristizotti

Si eu am depus banii, la fel si Filip. Astazi o sa ia Dani cardul de la banca si i-l va duce lui Bogdan, iar Bogdan o sa dea comanda. Poate data viitoare o sa fie mai usor

Mesaj la data de Mier Mar 23, 2011 7:00 pm Scris de Felipe

Haideti fratilor ca expira ofertele si incepe sezonul pana dam comanda ...

Mesaj la data de Mier Mar 23, 2011 9:15 pm Scris de veteranu

Stati ca poate comand si eu ceva ..dar sa fac rost de finante.

Mesaj la data de Joi Mar 24, 2011 3:44 pm Scris de LiveForCycling

Deocamdata nu merge sa fac plata cu cardul , voi incerca mai pe seara .

Nu vreau inca sa fac conversia de euro in lei , ca pierdem din bani dupa . Daca nici asa nu o sa mearga mai ramane sa facem plata prin virament (o sa iasa mai scump asa)

Mesaj la data de Joi Mar 24, 2011 5:49 pm Scris de ell_roby

Ai rezolvat pana la urma nu?

Mesaj la data de Mier Mar 30, 2011 4:57 pm Scris de Felipe

In ce stadiu suntem cu comanda? Se mai intampla ceva?

Mesaj la data de Mier Mar 30, 2011 5:19 pm Scris de Cristizotti

Am vb cu Dani azi. Mi-a spus ca nu se accepta comanda inca pentru ca acest cont al nostru nu are nu stiu ce cod de securitate, motiv pentru care nu sunt acceptate tranzactii catre Europa de Vest. O sa merga din nou maine la banca pentru rezolvarea problemei. Este un adevarat presedinte. Multumim pentru perseverenta, implicare si dorinta de a face lucrurile asa cum trebuie.

Mesaj la data de Mier Mar 30, 2011 6:00 pm Scris de Dany

Todo por la nuestra famiglia............

Mesaj la data de Mier Mar 30, 2011 6:44 pm Scris de jonnyman

hai ca este tot fleasca .... oricum pe viitor cred ca o sa comand si eu dupa siteul asta.. asta doar daca livrarea la noi in tara se face prin alt curier decat Fan curier.... aici la Constanta sunt niste terminati care se numesc angajati..

Mesaj la data de Mar Apr 05, 2011 6:25 pm Scris de Felipe

Cauciucurile pe care vreau sa le iau inca mai sunt la oferta dar nu stiu cat ma vor mai astepta nemtii astia ...

Mesaj la data de Mar Apr 05, 2011 6:36 pm Scris de Dany

mea culpa, cunostintele mele in materie de sistem bancar sunt nule spre 0. Maine la 9.00 sunt la usa bancii,

Mesaj la data de Mier Apr 13, 2011 3:22 pm Scris de LiveForCycling

Vreau sa lansez o comanda pe Bike24

Eu vreau sa cumpar :

http://www.bike24.com/1.php?content=8;navigation=1;product=11680;page=1;menu=1000,4,29;mid=2;pgc=0

http://www.bike24.com/1.php?content=8;navigation=1;product=9554;page=1;menu=1000,4,22,35;mid=6;pgc=35:144;orderby=3

Cu cat ne strangem mai repede cu atat mai bine Smile

Mesaj Astazi la 1:09 am Scris de Continut sponsorizat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 6 din 6]

Mergi la pagina : Inapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

creeaza un forum | © PunBB | Forum gratuit de suport | Contact | Semnaleaza un abuz | Creeaza-ti propriul blog