Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Mergi la pagina : Inapoi  1 ... 5, 6, 7 ... 15 ... 25  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 6 din 25]

Re: Pregatire Fizica Generala la data de Mier Dec 30, 2009 8:41 pm126

rodika.joli

Membru Special
Membru Special
cam pe la ce ora patinajul acrobatic?daca nu va suparati, as veni si eu.

Vezi profilul utilizatorului

Re: Pregatire Fizica Generala la data de Mier Dec 30, 2009 8:58 pm127

Felipe

Forum Legend
Forum Legend
Pai as zice ca mai de dimineata sa nu fie prea inghesuiala. Stie cineva programul?

Re: Pregatire Fizica Generala la data de Mier Dec 30, 2009 9:02 pm128

rodika.joli

Membru Special
Membru Special
depinde la ce patinoar? la teatru fantasio sau la palatul copiilor? putem afla oricum.mai e timp pana duminica. va intalniti numai avansati sau pot veni si cei la nivel zero?

Re: Pregatire Fizica Generala la data de Mier Dec 30, 2009 9:12 pm129

Felipe

Forum Legend
Forum Legend
Pai nu stiu daca e cineva avansat Very Happy cu cat mai multi cu atat mai distractiv ... Eu nu am fost la nici un patinoar in Constanta dar ar fi bine, zic, sa alegem unul mai mare.

Re: Pregatire Fizica Generala la data de Mier Dec 30, 2009 9:59 pm130

SuperSaint

Super Member
Super Member
Il recomand pe cel de la Palatul Copiilor , acolo mi`am rupt eu coatele Smile) , nu de alta dar sa nu fiu singura victima Very Happy . La Multi Ani . Very Happy

Re: Pregatire Fizica Generala la data de Joi Dec 31, 2009 8:09 am131

laurlook

Forum Legend
Forum Legend
Propun pentru 2 sau 3 ianuarie un patinaj, amatori?
Vin si eu numai ca pe 03.ian nu pot. Daca se stabileste pe 02 pt mine este ok, daca nu, particip altadata.

Re: Pregatire Fizica Generala la data de Joi Dec 31, 2009 11:17 am132

Cristizotti

Forum Legend
Forum Legend
Merg si eu, normal. Nu am mai iesit pe afara. Am fost ieri la munte. Zapada putina, abia cat sa iti alunece skiurile. Azi trag la trainer si daca vreti ramane pentru 2 ian la patinuar. Cel de la Palatul Copiilor este mai bun, mai mare. Oare trebuie sa-mi iau si casca de la bicicleta? Smile

Re: Pregatire Fizica Generala la data de Vin Ian 08, 2010 3:33 pm133

Costel

Forum Legend
Forum Legend
Astazi ies la alergare cu Marius in Mamaia, dupa ora 18.00.

Re: Pregatire Fizica Generala la data de Joi Ian 21, 2010 4:31 am134

LiveForCycling

Administrator
Administrator
Sambata 23.01.2010 cine vine la club pentru o alergare ori ce fac ei in ziua respectiva . Intalnirea este la ora 10 .

Re: Pregatire Fizica Generala la data de Vin Ian 22, 2010 1:30 pm135

Cristizotti

Forum Legend
Forum Legend
Nu stiu ce se va putea face maine la club in materie de antrenamente. Mai bine stau acasa pe hometrainer decat in magazia aia la -15 grade sau cate or fi maine. Dar daca se incumeta cineva vin si eu de dragul de a pleca de acasa. Veteranu spunea ca maine dupaamiaza este programare la bazin la Clubul Elevilor. Poate mergem acolo.

Re: Pregatire Fizica Generala la data de Vin Ian 22, 2010 2:54 pm136

LiveForCycling

Administrator
Administrator
Oricum ieri mi-am facut provizii (de mititei) , maine trag un antrenament in forta . La bazin nu merg ca nu stiu sa inot , asa ca ne vedem la urmatoarea iesire .

Re: Pregatire Fizica Generala la data de Vin Ian 22, 2010 3:33 pm137

laurlook

Forum Legend
Forum Legend
Cristizotti a scris: Veteranu spunea ca maine dupaamiaza este programare la bazin la Clubul Elevilor. Poate mergem acolo.

Asta chiar ca ma tenteaza. Nu am mai inotat in bazin de foarte multi ani, cred ca de cand eram copil. Sa vedem cati suntem.... Smile

Re: Pregatire Fizica Generala la data de Vin Ian 22, 2010 4:09 pm138

Costel

Forum Legend
Forum Legend
Din ce stiu eu la bazinul de la Clubul Elavilor nu primesc decat copii. Ciclistii nu au decat un culoar, nu tot bazinul pentru o ora. Nici parintii copiilor care invata sa inoate acolo nu au acces in incinta bazinului. Si nu in ultimul rand daca apari printre copii in chiloti la vestiar sau in bazin vei fi acuzat de pedofilie. E posibil sa nu te mai vedem in urmatorii ani decat in zilele de vizita.

Re: Pregatire Fizica Generala la data de Vin Ian 22, 2010 5:15 pm139

LiveForCycling

Administrator
Administrator
ahahaha =))

Re: Pregatire Fizica Generala la data de Vin Ian 22, 2010 7:02 pm140

Scorpionul

Lord of the Stuff
Lord of the Stuff
Revenind la problema care ne doare, profesionistii vin maine la 11.00, asta am aflat asta seara. Poate decalajul de o ora, e ca sa facem si noi niscaiva antrenament ... sau sa frecam menta o ora :-?

Eu mi-am facut antrenamentul constiincios Very Happy, plus ca si ieri si azi, am fost cu biku la servici, prinzand temperaturi de -12 -13 grade la 30 la ora. Vreau sa fie mai frig, sa vad cum devine gheata aderenta ca pamantul Evil or Very Mad

Viteza conteaza !!! Daca mergi incet te inpotmolesti in fiecare obstacol, pierzi aderenta, aluneci, te claxoneaza masinile ... numa nasoale. Daca mergi tare ... treci peste orice, iar forta lui Coriolis te va ajuta Wink

Re: Pregatire Fizica Generala la data de Vin Ian 22, 2010 8:28 pm141

Felipe

Forum Legend
Forum Legend
La bazin ma bag si eu daca imi spuneti la ce ora e programata actiunea, la altceva, pe frigul asta ...
Oricum am fost in seara asta la fotbal in balon si pe langa faptul ca bate un vant de am crezut ca o sa ne cada dracovenia in cap, mai e si un frig de inghetase si mingea ... asa ca outdoor - pas!

Re: Pregatire Fizica Generala la data de Sam Ian 23, 2010 5:03 am142

LiveForCycling

Administrator
Administrator
Hellboy a scris:Revenind la problema care ne doare, profesionistii vin maine la 11.00, asta am aflat asta seara. Poate decalajul de o ora, e ca sa facem si noi niscaiva antrenament ... sau sa frecam menta o ora

E beton frate afara , hai ca daca era decat frig cum a fost joi era altceva ... dar acum sufla si vantu de rupe . In afara de hibernat si mancat nu vad ce altceva pot sa fac astazi .

Re: Pregatire Fizica Generala la data de Sam Ian 23, 2010 6:34 am143

LiveForCycling

Administrator
Administrator
Cristizotti al meu avea chef de alergare Smile)

Re: Pregatire Fizica Generala la data de Sam Ian 23, 2010 7:35 am144

laurlook

Forum Legend
Forum Legend
Costel a scris:Din ce stiu eu la bazinul de la Clubul Elavilor nu primesc decat copii. Ciclistii nu au decat un culoar, nu tot bazinul pentru o ora.

Pana la urma cum este? Primesc si copii (ciclisti) de peste 30 de ani? Smile)
Chiar daca ciclistii au doar un culoar este ok, numai sa putem intra.

Re: Pregatire Fizica Generala la data de Sam Ian 23, 2010 7:51 am145

LiveForCycling

Administrator
Administrator
Mai bine stam la caldurica , mai mult faci pe drum decat inoti in bazin .

Re: Pregatire Fizica Generala la data de Sam Ian 23, 2010 7:56 am146

Felipe

Forum Legend
Forum Legend
E jale afara, sa nu scoti nici pisica. Eu mai bine raman la televizor.

Re: Pregatire Fizica Generala la data de Sam Ian 23, 2010 12:29 pm147

bicicleta

Membru Avansat
Membru Avansat
Din sursa sigura.Doar copiii merg la bazin.Baietii de la club merg doar insotiti de Alex Banescu si doar el este acceptat inside, asta ptr ca a facut inot de performanta si cunoaste persoanele de acolo si in plus are si ore la bazin cu o grupa de copiii.Nu avem acces cei de pe langa club.

Re: Pregatire Fizica Generala la data de Sam Ian 23, 2010 1:02 pm148

LiveForCycling

Administrator
Administrator
Am participat si noi (Cristi , Alex si subsemnatul) astazi la antrenament am tras o tura mica de parc si dupa aia pe aparate in sala .

Treaba cu inotul este rezolvata , s-a facut lista cu "amatorii" si la urmatoarea iesire (la bazin) pot participa si ei .

Re: Pregatire Fizica Generala la data de Sam Ian 23, 2010 6:28 pm149

Cristizotti

Forum Legend
Forum Legend
Lista este urmatoarea:
-Bogdan
-Scorpionu
-Filip
-Marius
-Laurlook
-Ciotic
-Veteranu
-Eu
Cei care ar mai vrea sa vina ar trebui sa achite donatia lunara (am stabilit-o noi la 20 lei/pers)
Am primit si chitanta. O s-o bage Bogdan in contabilitatea CCT Smile

Re: Pregatire Fizica Generala la data de Sam Ian 23, 2010 7:20 pm150

Scorpionul

Lord of the Stuff
Lord of the Stuff
Nieah, c-am facut-o si p-asta Evil or Very Mad \\m/ . Suntem pe rol, si acceleram fast, pe felie ca intotdeauna, in ritm de "contratimp".

Un mic P.S. Astept adversari la drifting pe gheat.za, un antrenament dat naibi de bun Wink

Viteza conteaza !!! Daca mergi incet te inpotmolesti in fiecare obstacol, pierzi aderenta, aluneci, te claxoneaza masinile ... numa nasoale. Daca mergi tare ... treci peste orice, iar forta lui Coriolis te va ajuta Wink

Re: Pregatire Fizica Generala la data de Sam Ian 23, 2010 7:22 pm151

Costel

Forum Legend
Forum Legend
Nu stiu cum vor inota 20 de persoane pe un singur culoar.
Alex, la drifting cred ca esti cel mai bun.

Re: Pregatire Fizica Generala la data de Dum Ian 24, 2010 6:21 am152

veteranu

SuperModerator
SuperModerator
Cristizotti a scris:Lista este urmatoarea:
-Bogdan
-Scorpionu
-Filip
-Marius
-Laurlook
-Ciotic
-Veteranu
-Eu
Scoate-ma din lista. Eu fac parte din alta lista: "Membrii fondatori" cu alte obligatii,drepturi si cotizatii.

Re: Pregatire Fizica Generala Astazi la 1:08 am153

Continut sponsorizat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 6 din 25]

Mergi la pagina : Inapoi  1 ... 5, 6, 7 ... 15 ... 25  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

creeaza un forum | © PunBB | Forum gratuit de suport | Contact | Semnaleaza un abuz | Creeaza-ti blogul tau gratuit