Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Reamintirea pedalei la data de Lun Iul 09, 2012 6:44 am1

Scorpionul

Lord of the Stuff
Lord of the Stuff
Ieri, 8.iulie.2012 am incercrcat sa-mi reamintesc cu ce se mananca pedala de la bicicleta Embarassed retraind experienta unei ture de MTB alaturi de Dragos si Dan. Traseul a fost acesta:

Aici se afla modificarea, dar n-am mai fost inspirat sa filmez torurile din aceasta zona. Erau peste tot tiruri pe drum de tara, care strangeu recolta de grau dintre Poiana si Ovidiu.

Insa ceea ce a fost cu adevarat EPIC e noroiul produs de niste puturi de irigatii amplasate stupid, peste tot prin acea zona, de care am dat la culturile de Floarea Soarelui de pe langa Valul lui Traian, asa cum puteti admira mai jos Laughing

Per total o tura relativ greuta datorita caldurii si obstacolelor din drum: noroi, autostrada, tiruri pe camp si pe ogoare (lololol). Acuma toate ca toate, dar numai la tiruri pe camp nu ma asteptam. Era un tir care astepta la incarcat literalmente pe ogor, oprise pe unde trecuse combina mai devreme, unde era graul taiat !!!

Viteza conteaza !!! Daca mergi incet te inpotmolesti in fiecare obstacol, pierzi aderenta, aluneci, te claxoneaza masinile ... numa nasoale. Daca mergi tare ... treci peste orice, iar forta lui Coriolis te va ajuta Wink
Vezi profilul utilizatorului

Re: Reamintirea pedalei la data de Lun Iul 09, 2012 10:16 pm2

mihai_ct

SuperModerator
SuperModerator
Dar cu băieţii aştia ce ai avut?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

creeaza un forum | © PunBB | Forum gratuit de suport | Contact | Semnaleaza un abuz | Creeaza-ti blogul tau gratuit